Be Your Own Backing Band to obecna kolekcja autobiograficznych komiksów Liz Prince. (Wcześniej wyprodukowała Tomboy, samotnie na zawsze, a także nagradzaną Ignatz, czy nadal mnie lubisz, jeśli zmoczę łóżko?)

Komiksowe paski dotyczą muzyki, szczególnie jej podobnie jak Punk Rock. Temat ten musi odkryć sympatyczną publiczność wśród czytelników komiksów, biorąc pod uwagę, że obie media mają wiele wspólnego. To etos zrób to samo wskazałem, że miałem przyjemność czytać to, chociaż uważam, że uznałem tylko pięć z licznych zespołów. Nadal mogę kojarzyć się z eksploracją Prince’a dokładnie, jak muzyka, którą lubi, wpływa na nią, z takimi tematami, jak produkcja własnej ścieżki dźwiękowej z mixtape lub na niezawodnym iPodzie.

Dziwnie, wydaje mi się, że odkryłem o niej znacznie więcej z tymi incydentami, z przedmiotem zewnętrznym, niż czytałem jej kilka bardziej wyraźnie osobistych komiksów w jej poprzednich książkach. Te, które szczególnie ze mną rozmawiały, obejmowały huśtawki nastrojowe, starzenie się lub docenienie bycia dziewczyną. Jeden z dłuższych utworów jest zgodny z nią z podróżą do Teksasu, aby zobaczyć wiele zespołów, a także ostatecznie „chorego] meksykańskiego jedzenia”. Jeszcze jeden dziennik podróży zostaje wykonany we współpracy z Jimem Kettnerem, który poszedł z nią na spotkanie preferowanej grupy.

Szczególnie podobało mi się jej wprowadzenie, w którym jest szczera, że nie jest w stanie śpiewać ani grać. W rezultacie odkryła różne, innowacyjne metody wspierania zespołów, które lubiła, a także być częścią sceny. Obejmuje to przedrukowane tutaj komiksy, które pierwotnie działały na stronie internetowej, a także w Zine Razorcake. Bardzo sympatyzowałem z dziełem na temat impulsu kolekcjonerskiego, w którym opisuje, dlaczego nie ma żadnych rekordów winylowych.

Be Your Own Backing Band pochodzi z Silver Sprocket, komiksu, a także zinu, a także wytwórni, które dopiero niedawno zaczęło zapewniać dystrybucję diamentów dla sklepów z komiksami. Można go kupić od nich za pomocą kodu 17 października 1804 r., A także musi być w sklepach do końca roku.

Możesz sprawdzić przykładowe paski, w tym wprowadzenie do książki komiksowej na stronie internetowej wydawcy. (Wydawca dostarczył kopię oceny.)

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Tumblr

Powiązane posty:

Opóźniona pierwsza pełnometrażowa książka Princeza Prince’a, czy nadal lubisz mnie, jeśli zmoczę Bed?, Wygrał imponującą debiutancką nagrodę Ignatz w 2005 roku. Była to kieszonkowa objętość pasków obserwacyjnych głównie o jej związku. Jej nowa książka, opóźnione powtórki, jest podobna, z jedną ogromną różnicą: książka jest zorientowana poziomo,…

Jestem w artykule polecając graficzne wspomnienia regionalne, The Wisconsin Secondify Journal, ma rutynową niedzielną kolumnę, w której osoby związane z książkami sugerują trzy tytuły. Byłem obecnym uczestnikiem, zalecając wiek licencji Lucy Knisley, Mimi Pond’s Over Easy, a także chłopczyca Liz Prince. Jak na ironię, było to tuż po tym, jak przestałem subskrybować artykuł…

Tomboy: Graphic Memoiri cieszyło się z poprzednich komiksów, które sprawdziłem przez Liz Prince, takiego jak Alone Forever. Były to jednak zbiory pasków, krótkie chwile humoru lub obserwacji przerywane konkretnym cynizmem. Tomboy: Graphic Memoir to jej pierwsza długotrwała praca, w wybitnym autobiograficznym gatunku komiksu. Oprócz fascynującego, głównie…