Love West Coast Drug Slang i wczesne dostawę lat 90. jak zbyt $ Hort i 4-Tay? To jest album, który musisz usłyszeć teraz. Jestem znaczącym fanem tego stylu. A płaca Giovanni ma to w dół. Ale słuchając teraz $ Hort, czuje się przestarzały – ciągła mizoginia czuje się głupio i nikt już nie dostaje gry alfonsowej. Właśnie tam pojawia się płaca. To rzadki rodzaj rapera, który potrafi śpiewać o grze bez utraty złożoności sytuacji: „Dorastałem, widząc dobrą stronę i złą stronę handlu narkotykami/ale stilszyłem własny umysł/ Spotkam się z nadchodzącymi konsekwencjami; tylko wybory, które dokonaliśmy tak młodo. ”

Aha, a on nie pochodzi z Cali. Pochodzi z Detroit. A producent Cardo tworzy „muzykę, która daje Hustlers Goosepumps” i „The Real Bitches Dreszcze”. Na serio. Możesz usłyszeć wpływy z lat 90. na całym świecie i jest pełen slinky syntezator, ale Cardo łączy to wszystko w sposób, którego nigdy wcześniej nie słyszałeś.

„Walczycie być gangsterem z głupim gównem”, mówi o „we mnie, nie na mnie”, o tym, jak mniejsze raperzy starają się ciężko. Tak, często raper chwali się, że jest najlepszy, a wszyscy inni są fałszywymi, ale między jego rześką a ostrą dostawą, jego niesamowitą komendą języka angielskiego i wyluzowanymi, pełzającymi bitami, wierzysz.

Nawet gdy duet zabiera to do seksowej piosenki, tworzą coś świeżego i innego – kochające ciężkie motyki. Ale to nie jest z nich wyśmiewanie się, to prawdziwe uznanie. Prawdziwy.

Nie słuchałem nowego albumu rapu, bez przerwy, bez zatrzymywania się, siedzenie w moim samochodzie, aby ostatnia piosenka się skończyła, biorąc pod uwagę, że Kendrick upuścił „Cholera”. Każde cięcie tutaj jest opiekunem. Spodziewaj się wydania Def Jam jeszcze w tym roku, ponieważ zostały podpisane.

Najwyższe zalecenie.