Ta publikacja jest złożona pod:

Najważniejsze informacje o stronie głównej,
Wywiady i kolumny

Bionic Woman

Paul Tobin jest pisarzem takich książek, jak Marvel’s Spider-Girl, Models, Inc., a także Age of Sentry. W tym miesiącu odnosi się do dynamitu z Bionic Woman. Roger Ash z Westfield skontaktował się z Tobinem, aby dowiedzieć się więcej o książce.

Westfield: Co przyciąga cię do projektu?

Paul Tobin: Po pierwsze, lubię dynamite komiksy. Jestem znaczącym fanem postaci z miazgi, a Dynamite ma ich bogactwo pod ich potężną kontrolą, więc nieuniknione było, że zaczniemy siły w pewnym stopniu. Pierwszym otwarciem był ten projekt Bionic Lady, który nie jest związany z miazgą, jednak podoba mi się postać. Wykorzystałem, aby cieszyć się powtórkami starego programu, a także miałem nawet jedną z tych bionicznych lalek (ahem… figurki akcji), w których można spojrzeć z jego głowy, a także „widzieć” bionicznym okiem. Więc… tak… kiedy Nick Barrucci zapytał, czy chciałem popracować nad postacią, to było oczywiste. Ponadto nie wierzę, że to jakikolwiek rodzaj sztuczki w całym moim zawodzie, który lubię pracować z silnymi postaciami kobiecymi. Lubię je ożywić, sprawdzać postać itp. W sumie było to naturalne dopasowanie.

Westfield: Czy to powiązane z tytułem Bionic Guy Dynamite?

Tobin: Luźno. Jest nieuniknione, że ścieżki przechodzą, jednak w tym samym czasie nie chcieliśmy zostać złapani w znaczącym crossoverie, ponieważ może to mieć wpływ na rozcieńczenie wytrzymałości prywatnych opowieści. Świetny stary Steve Austin zdecydowanie się pojawia… jednak skupiamy się na Jaime, tutaj.

Westfield: Na co mogą patrzeć odwiedzający w serialu? Jakieś fragmenty historii, które możesz udostępnić?

Tobin: W sercu jest to tajna opowieść, w której Jaime musi odkryć grupę zdecydowanie niezgodnych z prawem lekarzy przeszczepów narządów, którzy zaczęli patrzeć na Jaime, a także inne „bioniki” jako najlepszych darczyńców narządów, czy też „darczyńcy ” Polub to lub nie. Po drodze jest raczej kilka eksplozji, niektórzy nowi przyjaciele, niektóre zdrady, facet z niesamowitymi umiejętnościami polowań, a także bez moralności, całkiem francuska dziewczyna, łódź, która tonie, trochę popołudniowa herbata, urocza nadzieja, pełna nadziei, Dokładnie 12 456 pocisków (z wyjątkiem skryptów), a także kuropatra w gruszce. stwierdzono, że Partridge może, ale nie musi eksplodować. Czy zwróciłem uwagę na eksplozje?

Westfield: Pracujesz z artystą Leno Carvalho nad Bionic Woman. Co możesz powiedzieć o jego pracy?

Tobin: Leno jest fantastyczny, ponieważ ma umiejętności, aby wprowadzić wszystko, czego potrzebowałem na stronie. Po pierwsze… świetnie nadaje się do rysowania kobiet, prawdziwych kobiet, a nie pustych pinupów. To dla mnie ogromna pomoc w ustalaniu postaci Jaime i postaci. Oprócz Leno świetnie jest z tłem, a także lokalizacjami, które raczej modyfikacje, a także są częścią postaci historii.

Westfield: Czy jakikolwiek rodzaj zamykających komentarzy?

Tobin: Naprawdę doceniłem dokładnie, jak wspierający Joe i Nick był w tym projekcie. Jest to jedna z najwyraźniejszych „historii, jaką chcę powiedzieć” doświadczenia, jakie kiedykolwiek miałem, a także niesamowite, że redaktorzy zależą od twórców. Uważam, że to może spowodować naprawdę doskonałe komiksy, nie tylko na moich własnych projektach, jednak na całym rynku.

Zakup

Bionic Woman